podporujeme

RT auto s.r.o. + Nadácia ARX + Občianske združenie FELICITAS

Snažíme sa pomôcť tým, čo to najviac potrebujú – deťom. V spolupráci s Nadáciou ARX, ktorá podporuje back-topdobročinnými skutkami deti odkázané na finančnú pomoc, ľudí v núdzi, ale aj rôznu športovú aktivitu v rámci svojho pôsobenia na celom Slovensku. Každý môže pomôcť. V rámci svojich možností sa dá akokoľvek – darom, ktorý môže byť finančného, alebo aj nefinančného charakter.Detský domov OPORA v Pečeňadoch nám zaslal krásny ďakovný list po tom, ako sme opravili ich auto, ktoré nutne potrebujú, za najnižšie možné náklady. Každý zákazník je milo prekvapený našimi cenami a mnohokrát sa neubráni úsmevu v momente, keď dostane do rúk faktúru. To sa stáva zriedka :-)

Marek CHROMÝ                                    

Dosiahol množstvo domácich i medzinárodných úspechov v pretekoch motokár. Závodeniu na motokárach sa venuje od svojich deviatich rokov a v súčasnosti jazdí v kategórii Rotax Max 125ccm.
Najväčšie úspechy:
2006 Moravský pohár, celkovo 7. miesto, kategória Comer 80 (neúplný ročník)
2007 Moravský pohár, celkovo 4. miesto, kategória Parilla 80 (podvozok Maranello, motor Parilla)
2008 Moravský pohár, celkovo 4. miesto, kategória 100 Junior (podvozok CRG, motory Marter a Parilla)
2009 Moravský pohár, celkovo 2. miesto, kategória 100 Junior (podvozok CRG, motory Marter a Parilla)
2010 Majstrovstvá SR, celkovo 2. miesto, kategória Rotax Junior Max 125, účastník medzinárodných majstrovstiev Talianska (jeden pretek), celkovo 5. miesto za účasti špičkových jazdcov seriálu Majstrovstiev Európy, 1.miesto v Rotax Junior Max Challenge, 1. miesto v Rotax Junior Max Cup ČR, 1. Založení společnosti miesto v seriáli Open Cup SR.

Marek si veľmi rád kladie laťku velmi vysoko. Tento rok je to účasť na Majstrovstvách Sveta v Portugalsku.